Wybudujemy dla Ciebie dowolny dom wg wybranego projektu.


Projekt domu, na który się Państwo zdecydują, może być Państwa indywidualnym pomysłem bądź jednym z wielu gotowych katalogowych rozwiązań, jakie proponują firmy projektowe w Polsce. Współpracujemy z wieloma biurami architektonicznymi, przez co umożliwiamy Państwu zakup projektu katalogowego po niższej cenie. Świadczymy również usługi projektowania domów w celu realizacji Państwa własnej wizji.

Możliwe jest również skorzystanie z jednego z naszych projektów, których prezentacje zamieszczone zostały poniżej.

DOM PASYWNY w okazyjnie niskiej cenie!


TERAZ MAJĄ PAŃSTWO OKAZJĘ KUPIĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DOM PASYWNY W WYJĄTKOWO NISKIEJ CENIE!

SKĄD TAKA OKAZJA? W Jordanowie Śląskim powstanie wkrótce pokazowy dom pasywny firmy TAGA, który zostanie sprzedany na preferencyjnych warunkach.
DLACZEGO „PASYWNY”? W budowanych przez nas domach osiągamy bardzo wysokie współczynniki izolacyjności, gwarantując zapotrzebowanie na energię kształtujące się na poziomie 15kWh/m2 rocznie (przeciętnie dla nowobudowanych domów jest to ok. 160-200kWh/m2 rocznie). Oznacza to niemal darmowe ogrzewanie!

DOM PASYWNY w Jordanowie Śląskim:

– piętrowy
– dach dwuspadowy
– przegrody o współczynniku U=o,o1 W/m2K
– kominek
– garaż
– taras

POWIERZCHNIA

parter: 64,8 m2
piętro: 58,52 m2

powierzchnia całkowita:  123,3 m2

DOM PRZYSZŁOŚCI! – Oferujemy Państwu inteligentny, energooszczędny, zdrowy dom budowany w najnowszej technologii. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu mieszkania mając na uwadze zdrowie jego użytkowników.

Rzuty i elewacje:

 

DOM MODUŁOWY – dom, który rośnie razem z rodziną


TERAZ I TY MOŻESZ MIEĆ SWÓJ WŁASNY MODUŁOWY DOM W CENIE MIESZKANIA!

DLACZEGO MODUŁOWY? Aby każdy mógł indywidualnie dopasować go do własnych potrzeb oraz możliwości finansowych i – dzięki powtarzalności elementów – aby był tańszy.
JAK ROŚNIE?
Dom modułowy został pomyślany jako dom, który powiększa się (o kolejne moduły) razem z liczbą członków rodziny. Najmniejszy moduł domu jest bardzo tani a jednocześnie daje możliwości jego późniejszej rozbudowy bez konieczności wyburzeń oraz bez szkody dla układu przestrzennego.

 

DOM MODUŁOWY

POWIERZCHNIA:

budżet XS – 64 m2 (moduł 1A) – JUŻ OD 172 000 zł!
budżet S – 74 m2 (moduły 1A+1B)
budżet M – 109 m2 (moduły 1A+1B+2A+2B)
budżet L – 131 m2 (moduły 1A+1B+2A+2B+2C)
budżet XL – 182 m2 (moduły 1A+1B+1C+2A+2B+2C+2D+2E)

Powyższe propozycje są podstawowymi konfiguracjami domu modułowego – każdy kolejny etap jest rozbudową etapu poprzedniego. Możliwe są również inne indywidualne konfiguracje. Pierwszym etapem może być rozbudowany dom parterowy lub tylko podstawowy moduł przyziemia z piętrem.

DACH może być płaski, dwuspadowy lub czterospadowy.

JAK TO DZIAŁA?
KROK 1: Zdecyduj od którego etapu zaczniesz budowę swojego domu uwzględniając liczbę jego użytkowników, zapotrzebowanie na powierzchnię oraz budżet jakim dysponujesz (wybierz moduły i rodzaj dachu).
KROK 2: Zgłoś się do nas! My wybudujemy dla Ciebie Twój własny energooszczędny i zdrowy dom a Ty zamieszkasz w nim i poczujesz, czym jest „naturalny komfort mieszkania”.
KROK 3:
W razie konieczności powiększenia domu wybierz kolejne moduły rozbudowy i przejdź do KROKU 2.

Szczegółowe informacje w ulotce > ULOTKA_dom_rosnacy

Rzuty: