Skąd wiemy, że to genialny produkt?

Domy, jakie oferuje przedsiębiorstwo TAGA składają się głównie z materiałów izolacyjnych firmy STEICO o bardzo wysokim współczynniku ciepła. Surowce naturalne, z których wykonane są maty i płyty izolacyjne to drewno oraz konopie – w pełni odnawialne materiały, które pochodzą z lasów zarządzanych według Zasad Dobrej Gospodarki Leśnej.
Nasza oferta to dom w najnowszej i najwyższej jakości technologii budownictwa szkieletowego, która wykorzystuje materiały ekologiczne (o czym świadczą europejskie certyfikaty), przynosi duże oszczędności energii oraz daje gwarancję bardzo dobrej sztywności i stabilności budynku.

 

Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy problem ochrony środowiska nabrał globalnego znaczenia, rozsądny jest wybór DOMU Z PRZYSZŁOŚCIĄ. Naturalność naszych domów przejawia się w elementach zastosowanych do budowy, jak również w ekologicznym sposobie użytkowania ze względu na niskie emisje CO2 do atmosfery.

Decydując się na budowę zdrowego domu, przyczyniamy się do wspierania środowiska naturalnego, które warunkuje naszą egzystencję.

DOM, KTÓRY ODDYCHA
Materiały izolacyjne STEICO są otwarte dyfuzyjnie. Zapewniają ochronę przed wilgocią oraz przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.
Kluczowym składnikiem każdego domu jest rekuperator z instalacją nawiewno-wywiewną, dzięki któremu wymiana powietrza na świeże odbywa się systematycznie niemalże bez straty ciepła. Dzięki temu zdrowy dom wybudowany w systemie szkieletowym to mieszkanie bez alergenów, bez szkodliwego dwutlenku węgla i niepożądanych zapachów.

 

Taki zestaw elementów składowych, tzn. rekuperator wraz z zastosowanymi do izolacji materiałami zapewnia zdrowy mikroklimat w naszych domach.

 

DOM PASYWNY
Dom pasywny w naszej technologii to genialny produkt, łączący w sobie korzyści związane z ochroną środowiska i ogromne oszczędności w utrzymaniu.

 

Dokonując wyboru o budowie takiego domu, pozwalamy swym dzieciom oddychać lepszym powietrzem!